Kaupunkilehti Ankkuri
yeezy350find
Ankkuri
KE
22.8.2018
P�iv�n s��
PK-Lehti

Kaupunkilehti Ankkuri

– Kaupunkinsa näköinen lehti –

Käyntiosoite: Kymenlaaksonkatu 4, 48100 KOTKA
Avoinna: ma-pe klo 9-16.30. Lauantaisin suljettu.
Postiosoite: PL 238, 48101 KOTKA
Puhelin: (05) 210 4400 (vaihde)

Toimituksen sähköposti:
toimitus(at)ankkurilehti.fi
Ilmoitusten sähköposti:
ilmoitukset(at)ankkurilehti.fi
Muut sähköpostit muotoa:
etunimi.sukunimi(at)ankkurilehti.fi

Kustantaja: Poiju Julkaisut Oy, Kotka
Paino: Lehtisepät Oy, Tuusula

Ilmoitusvalmistus: Poiju Julkaisut Oy
puh. (05) 210 4450

Jakelu: Jakelusuora Oy
Jakelupäivystys:
Puh. 02 900 10046 (klo 9-16)
www.jakelupalaute.fi

HENKILÖSTÖN YHTEYSTIEDOT

Mediamarkkinointi / mainosmyynti
Myyntijohtaja Seija Salonen 0440 659 380 • seija.salonen@ankkurilehti.fi
Markkinointijohtaja Piia Akkanen 044 776 0199 • piia.akkanen@ankkurilehti.fi

Avainasiakaspäällikkö Lauri Bruce 044 545 0070 • lauri.bruce@ankkurilehti.fi
Myyntineuvottelija Kati Kilpeläinen 050 409 9571 • kati.kilpelainen@ankkurilehti.fi
Myyntineuvottelija Tiina Kinnunen 044 767 5639 • tiina.kinnunen@ankkurilehti.fi
Myyntisihteeri Sanna Niemelä 041 545 0367 • sanna.niemela@ankkurilehti.fi

Uutistoimitus
Toimituspäällikkö Juha Koski 050 491 3441 • juha.koski@ankkurilehti.fi
Toimittaja Veli-Pekka Kelloniemi 044 7689 720 • veli-pekka.kelloniemi@ankkurilehti.fi
Toimittaja Kai-Pekka Vesalainen 0400 443 712 • kai-pekka.vesalainen@ankkurilehti.f

Hallinto
Toimitusjohtaja, päätoimittaja Petri Piipari 041 535 4430 • petri.piipari@ankkurilehti.fi

Ilmoitusvalmistus
Tuotantopäällikkö Kari Maja (05) 210 4450
Graafinen ilmoitusvalmistaja Ritva Luukka
Graafinen ilmoitusvalmistaja Pia Korpela


 

Lue uusin numero Ilmoita tekstarilla Lisää uutiskuva Ilmoita tehokkaammin
Mediakorttiin on tiivistetty kaikki ilmoitusasiakkaan tarvitsema tieto seikkaperäisesti. Mediakortista löytyvät myös jakelulevikkiä ja yhteyshenkilöitä koskevat tiedot. Mediakortin lukemiseen tai tulostamiseen tarvitset ilmaisen pdf-ohjelman.
Voit lähettää kaupunkilehteemme mielipiteen tai rivi-ilmoituksen tekstiviestinä. 160 merkin mielipideviesti maksaa 0,95 euroa. Rivi-ilmoituksen hinta on 12 euroa. Palvelu toimii DNA:n, Elisan, Kolumbuksen, Saunalahden ja Soneran liittymissä.
Kolari, kyläjuhla, hauska sattumus? Onko sinulla mielessäsi hyvä juttuvinkki? Ota yhteyttä meihin, niin katsotaan yhdessä, olisiko ideasta ainesta pienemmäksi tai vähän isommaksikin jutuksi. Parhaat juttuvinkit palkitaan!
Askarruttaako sinua joku lehteemme liittyvä asia? Haluatko antaa toimitukselle tai ilmoitusmyynnille palautetta? Etkö tiedä mihin osastolle pyyntösi osoittaisit? Käytä silloin tätä kätevää palautelomaketta.
Käyntiosoite: Kymenlaaksonkatu 4, 48100 KOTKA Postiosoite: PL 238, 48101 KOTKA Avoinna: ma-pe klo 9-16.30 Lauantaisin suljettu.
Puhelin: (05) 210 4400 (vaihde) Sähköpostit: etunimi.sukunimi(at)ankkurilehti.fi Verkkojulkaisun päätoimittaja: Petri Piipari.
Sivustomme käyttää evästeitä.